Netradiční dovolená

Netradiční dovolená aneb AMERIKA V JESENÍKÁCH :)

Vítejte na Lucky Horse Ranch – nabízíme možnost, zahrát si na skutečné kovboje. Pohostinnost a přátelská atmosféra, jezdecky zdatní koně, práce s hovězím dobytkem, chutná domácí strava, stylové ubytování a mnoho zábavy jsou jen některé důvody, proč k nám někteří hosté přijíždějí rok co rok. Zaručíme Vám odpočinek v místě, které nabízí neuvěřitelné výhledy a nesrovnatelné dobrodružství.
U nás zažijete skvělé jízdy na dobrých rančerských koních. Málo co se mezi jezdeckými zážitky vyrovná uspokojivému pocitu, že před sebou ženete stádo telat. Je to skutečně čisté kovbojské dobrodružství – splněný nejednoho nejen klukovského snu.
Rádi se přizpůsobíme Vašim jezdeckým zkušenostem a podle nich Vám vymyslíme program, takže můžete v sedle strávit rovnou klidně několik hodin, nebo si budete vyjížďky postupně prodlužovat, přesně tak, jak vám to bude vyhovovat. Dobytek se dá přehánět na lepší pastvu od napajedla k napajedlu apod.
Koně na trénink pro vás jsou většinou plemen APH,QH nebo jejich kříženci. Vybíráme je podle Vašich jezdeckých dovedností. Máme zkušené, poctivé koně, kteří dělají s jezdci pokroky. Máme klidnější koně pro začátečníky, ale také rychlejší pro pokročilé jezdce. Každý den máte nové možnosti ježdění na koni na jízdárně jako například Team Penning (disciplína oddělování telat od stáda na čas) či jinou práci s dobytkem. Nečeká Vás klasické ježdění, ale nezapomenutelné zážitky v sedle.
Pokud si na tuto netradiční dovolenou chcete vzít svého koně, nic Vám v tom nebrání, jen je potřeba se dopředu domluvit na podmínkách.

Cena pro 1 osobu se svým koněm …………………………. 2 000 Kč / 1 den a 1 noc
Cena pro 1 osobu s našim koněm …………………………. 3 000 Kč / 1 den a 1 noc

Comments are closed